Klubbat för:
2 000 SEK
Utropspris
1 500 SEK
PABLO PICASSO (1881-1973), efter: "Maternité", färglitografi, signerad och daterad i trycket 29.4.63, ca 50x38 cm
541681
2018-05-05
Gör en kostnadsfri värdering här