Säng Heby Slott

Säng Heby Slott
Säng Heby Slott
Säng Heby Slott
Säng Heby Slott
Säng Heby Slott
Säng Heby Slott
Säng Heby Slott
Säng Heby Slott
Säng Heby Slott
Säng Heby Slott

Klubbat för:

300 SEK

Utropspris

2 000 SEK

SÄNG, Karl Johan, fanérad i mahogny, delvis med imitationsmåleri, knoppar i svärtat trä, höjd ca 106, bäddmått ca 130, längd ca 190 cm
PROVENIENS: Heby Slott

Ytskador, färgbortfall, lösa delar medföljer

541689

2018-05-06