Paul René Gaugain färglitografi
Klubbat för:
1 500 SEK
Utropspris
1 500 SEK
PAUL RENE GAUGAIN (1911-1976): Porträtt av kvinna, signerad och numrerad samt daterad 45/260 Paul Rene Gaugain 1962, färglitografi, bildstorlek ca 70x43 cm
Uppklistrad på pannå och smärre skador
541691
2018-05-05