Paul René Gaugain färglitografi

Klubbat för:

1 500 SEK

Utropspris

1 500 SEK

PAUL RENE GAUGAIN (1911-1976): Porträtt av kvinna, signerad och numrerad samt daterad 45/260 Paul Rene Gaugain 1962, färglitografi, bildstorlek ca 70x43 cm

Uppklistrad på pannå och smärre skador

541691

2018-05-05