Ivan Ivarson

Ivan Ivarson
Ivan Ivarson
Ivan Ivarson
Ivan Ivarson

Klubbat för:

32 000 SEK

Utropspris

40 000 SEK

IVAN IVARSON (1900-1939): Stilleben, signerad I.Ivarson, olja på duk, 51x65 cm.

UTSTÄLLD
Ivarson-utställningen 1975
Göteborgs konstmuseum
Sveriges Allm. konstförening

Särskilt utvalda föremål i Göteborg

något bubblig duk

541692

2018-05-06