Ivan Ivarson
Klubbat för:
32 000 SEK
Utropspris
40 000 SEK
IVAN IVARSON (1900-1939): Stilleben, signerad I.Ivarson, olja på duk, 51x65 cm.
UTSTÄLLD
Ivarson-utställningen 1975
Göteborgs konstmuseum
Sveriges Allm. konstförening
Särskilt utvalda föremål i Göteborg
något bubblig duk
541692
2018-05-06