Glas 1800-tal

Glas 1800-tal
Glas 1800-tal
Glas 1800-tal
Glas 1800-tal

Klubbat för:

2 600 SEK

Utropspris

2 000 SEK

SELTERGLAS, STARKVINSGLAS, 11+10 st., klar glasmassa, 1800-talets första hälft, empire, graverad dekor, höjd ca 7-9 cm

Nagg

541693

2018-05-07