Klubbat för:
31 000 SEK
Utropspris
25 000 SEK
RAGNAR SANDBERG (1902-1972): Modell, signerad R.S. olja på duk, 65x44 cm
Särskilt utvalda föremål i Göteborg
541696
2018-05-06
Gör en kostnadsfri värdering här