Ragnar Sandberg

Ragnar Sandberg
Ragnar Sandberg
Ragnar Sandberg
Ragnar Sandberg

Klubbat för:

31 000 SEK

Utropspris

25 000 SEK

RAGNAR SANDBERG (1902-1972): Modell, signerad R.S. olja på duk, 65x44 cm

Särskilt utvalda föremål i Göteborg

541696

2018-05-06