Klubbat för:
1 000 SEK
Utropspris
2 000 SEK
JURGEN VON WRANGEL (1881-1957): Landskap med väg, olja på duk, signerad och daterad 33, ca 44x53 cm
Krackelyr
541700
2018-05-05
Gör en kostnadsfri värdering här