Jurgen Wrangel olja på duk

Jurgen Wrangel olja på duk
Jurgen Wrangel olja på duk
Jurgen Wrangel olja på duk
Jurgen Wrangel olja på duk
Jurgen Wrangel olja på duk
Jurgen Wrangel olja på duk

Klubbat för:

1 000 SEK

Utropspris

2 000 SEK

JURGEN VON WRANGEL (1881-1957): Landskap med väg, olja på duk, signerad och daterad 33, ca 44x53 cm

Krackelyr

541700

2018-05-05