Emile Othon Friesz

Emile Othon Friesz
Emile Othon Friesz
Emile Othon Friesz
Emile Othon Friesz

Klubbat för:

40 000 SEK

Utropspris

50 000 SEK

EMILE OTHON FRIESZ (1879-1947): Skogslandskap, signerad E Othon Friesz 19, olja på duk, ca 81x64 cm

Särskilt utvalda föremål i Göteborg

541701

2018-05-07