Enrico Baj färgetsning tryckt på silverfolie

Klubbat för:

1 100 SEK

Utropspris

1 500 SEK

ENRICO BAJ (1924-2003): (2) Figurkompositioner, signerade Baj, 41/50 resp 12/20, färgetsning tryckt på silverfolie, ca 24x29 resp 29x24 cm

541714

2018-05-10