Aalvar Aalto karmstolar 5 st
Klubbat för:
3 200 SEK
Utropspris
1 500 SEK
ALVAR AALTO, karmstolar, 5 st, "NV45", Artek, Finland, björk, armlän lindade i läder, sits och rygg i läder, sitthöjd ca 42 cm
Slitage, fläckar, repor, skadad gjord undertill, en med hål it sitsen
541728
2018-05-14