Aalvar Aalto karmstolar 5 st

Aalvar Aalto karmstolar 5 st
Aalvar Aalto karmstolar 5 st
Aalvar Aalto karmstolar 5 st
Aalvar Aalto karmstolar 5 st
Aalvar Aalto karmstolar 5 st
Aalvar Aalto karmstolar 5 st
Aalvar Aalto karmstolar 5 st
Aalvar Aalto karmstolar 5 st

Klubbat för:

3 200 SEK

Utropspris

1 500 SEK

ALVAR AALTO, karmstolar, 5 st, "NV45", Artek, Finland, björk, armlän lindade i läder, sits och rygg i läder, sitthöjd ca 42 cm

Slitage, fläckar, repor, skadad gjord undertill, en med hål it sitsen

541728

2018-05-14