Kpm Berlin assietter

Kpm Berlin assietter
Kpm Berlin assietter
Kpm Berlin assietter
Kpm Berlin assietter
Kpm Berlin assietter
Kpm Berlin assietter
Kpm Berlin assietter
Kpm Berlin assietter
Kpm Berlin assietter
Kpm Berlin assietter

Klubbat för:

6 800 SEK

Utropspris

4 000 SEK

KPM BERLIN, assietter, 12 st., porslin, 1800-talets slut, floral dekor, brätte med girland, diameter ca 21 cm

En tallrik med nagg

541729

2018-05-05