Bord rött lackerat metall

Bord rött lackerat metall
Bord rött lackerat metall
Bord rött lackerat metall
Bord rött lackerat metall
Bord rött lackerat metall
Bord rött lackerat metall
Bord rött lackerat metall
Bord rött lackerat metall

Klubbat för:

4 000 SEK

Utropspris

2 000 SEK

SIMON PENGELLY, bord, formgiven 2009, Arper Nuur, Italien, rött lackerat metall stomme samt röd laminerad skiva, höjd ca 74, 160x79 cm

Bruksslitage, ställvis förlust av färg, repor och märken

541742

2018-05-14