Bord rött lackerat metall
Klubbat för:
4 000 SEK
Utropspris
2 000 SEK
SIMON PENGELLY, bord, formgiven 2009, Arper Nuur, Italien, rött lackerat metall stomme samt röd laminerad skiva, höjd ca 74, 160x79 cm
Bruksslitage, ställvis förlust av färg, repor och märken
541742
2018-05-14