Vägghylla, String-modell 1950-tal

Klubbat för:

700 SEK

Utropspris

1 500 SEK

VÄGGHYLLA, Stringmodell, 1950-tal, svartlackerat stål och fanerad i teak, med en låda, höjd ca 17, längd ca 60, djup ca 22 cm

Mindre märken på skivan, smärre slitage, skivan omslipad

541755

2018-05-05