Skåp 1950-tal
Klubbat för:
3 400 SEK
Utropspris
2 000 SEK
SKÅP, 1950-tal, fanerat med teak, tre dörrar, lådor bakom en dörr, handtag och benställning i trä lackerat i svart, höjd 107, längd 150, djup 41 cm
Smärre bruksslitage, nedslipad skiva med delvis synlig tidigare fanérskada
541766
2018-05-05