Skåp 1950-tal

Skåp 1950-tal
Skåp 1950-tal
Skåp 1950-tal
Skåp 1950-tal
Skåp 1950-tal
Skåp 1950-tal
Skåp 1950-tal
Skåp 1950-tal
Skåp 1950-tal
Skåp 1950-tal
Skåp 1950-tal
Skåp 1950-tal

Klubbat för:

3 400 SEK

Utropspris

2 000 SEK

SKÅP, 1950-tal, fanerat med teak, tre dörrar, lådor bakom en dörr, handtag och benställning i trä lackerat i svart, höjd 107, längd 150, djup 41 cm

Smärre bruksslitage, nedslipad skiva med delvis synlig tidigare fanérskada

541766

2018-05-05