Ole GjerlØv-Knudsen/ Torben Lind Moduline soffa

Klubbat för:

1 600 SEK

Utropspris

2 000 SEK

OLE GJERLØV-KNUDSEN/ TORBEN LIND, ´´Moduline´´, 1900-talets andra hälft, Danmark, tresits soffa/ 3 fåtöljer, käldd i brunt skinn, stomme i ek, sitshöjd ca 39 cm

Slitage, märken, rester av färg

541767

2018-05-07