Klubbat för:
1 200 SEK
2 000 SEK
OLE GJERLØV-KNUDSEN/ TORBEN LIND, ´´Moduline´´, 1900-talets andra hälft, Danmark, tresits soffa/ 3 fåtöljer, käldd i svart imitation skinn, stomme i ek, sitshöjd ca 39 cm
Slitage, märken
541768
2018-05-07