Klubbat för:
1 800 SEK
3 000 SEK
SKRIVBORD, 1900-talets andra hälft, skiva i teak, stomme i mahogny, med en hutch, höjd ca 77, 215x90 cm
Fäckar, rester av färg, märken, slitage, nyckel saknas
541771
2018-05-07