Skrivbord 1900-talets andra hälft

Klubbat för:

1 800 SEK

3 000 SEK

SKRIVBORD, 1900-talets andra hälft, skiva i teak, stomme i mahogny, med en hutch, höjd ca 77, 215x90 cm

Fäckar, rester av färg, märken, slitage, nyckel saknas

541771

2018-05-07