Bengt A Bolin

Bengt  A Bolin
Bengt  A Bolin
Bengt  A Bolin
Bengt  A Bolin

Klubbat för:

2 400 SEK

Utropspris

3 000 SEK

BENGT A BOLIN (född 1933): Konstruktion, signerad á tergo, olja på pannå/ objekt, ca 54x54 cm

541777

2018-05-07