Ljusstakar 1 par rokokostil

Ljusstakar 1 par rokokostil
Ljusstakar 1 par rokokostil
Ljusstakar 1 par rokokostil
Ljusstakar 1 par rokokostil
Ljusstakar 1 par rokokostil
Ljusstakar 1 par rokokostil
Ljusstakar 1 par rokokostil
Ljusstakar 1 par rokokostil
Ljusstakar 1 par rokokostil
Ljusstakar 1 par rokokostil

Klubbat för:

1 300 SEK

Utropspris

2 000 SEK

LJUSSTAKAR, 1 par, marmor samt mässing, 1900-talets mitt, rokokostil, för fem ljus, urnformad ljuspipa med bladrik dekor på kvadratisk fotplatta, höjd ca 42 cm

Bruksslitage, några mindre nagg på basen

541787

2018-05-07