Ljusstakar 1 par rokokostil
Klubbat för:
1 300 SEK
Utropspris
2 000 SEK
LJUSSTAKAR, 1 par, marmor samt mässing, 1900-talets mitt, rokokostil, för fem ljus, urnformad ljuspipa med bladrik dekor på kvadratisk fotplatta, höjd ca 42 cm
Bruksslitage, några mindre nagg på basen
541787
2018-05-07