Vykortsställ

Vykortsställ
Vykortsställ
Vykortsställ
Vykortsställ
Vykortsställ
Vykortsställ

Klubbat för:

2 200 SEK

Utropspris

1 500 SEK

VYKORTSSTÄLL, väggmodell, 1900-talets mitt, förnicklad metall, lättmetall och textil, märkt Örebro Konstförlag, höjd ca 106 cm

Bruksslitage

541804

2018-05-06