Elisabeth Keyser olja

Elisabeth Keyser olja
Elisabeth Keyser olja
Elisabeth Keyser olja
Elisabeth Keyser olja

Klubbat för:

1 000 SEK

Utropspris

2 000 SEK

ELISABETH KEYSER (1851-1898): Landskap, olja på duk uppklistrad på papp-pannå, signerad, ca 19x31 cm

Slitage och skador

541807

2018-05-11