Klubbat för:
300 SEK
Utropspris
1 500 SEK
KLÄDBORSTAR 2 st, HANDSPEGEL OCH SKOHORN, silver, England, 1800-talets slut, längd ca 16-28 cm
Slitage, bucklor, monogram
541815
2018-05-05
Gör en kostnadsfri värdering här