2 borstar, skohorn och spegel, England, silver

Klubbat för:

300 SEK

1 500 SEK

KLÄDBORSTAR 2 st, HANDSPEGEL OCH SKOHORN, silver, England, 1800-talets slut, längd ca 16-28 cm

Slitage, bucklor, monogram

541815

2018-05-05