Ulrica Hydman Vallien 4 konstglasföremål
Klubbat för:
700 SEK
Utropspris
1 500 SEK
ULRICA HYDMAN VALLIEN, skål på fot, 2 glas, skål, Kosta Boda 1970-tal-2000-tal, bl a "Open Minds", tre delar med handmålad dekor delvis i guld, signerade Kosta Boda Artist Coll Ulrica HV och olika modellnummer, skålen signerad Boda Åfors Ulrica HV, höjd 7-22,5 cm
541836
2018-05-06