Skrin, glas, troligen Frankrike

Klubbat för:

4 200 SEK

Utropspris

2 000 SEK

SKRIN, glas och bronserad metall, troligen Frankrike 1800-talets slut, grön glasmassa med emaljmålad dekor, höjd 17, diameter 16 cm

Obetydligt slitage

541839

2018-05-06