Bengt Tandberg oljemålning

Bengt Tandberg oljemålning
Bengt Tandberg oljemålning
Bengt Tandberg oljemålning
Bengt Tandberg oljemålning

Klubbat för:

400 SEK

Utropspris

1 500 SEK

BENGT TANDBERG (1874-1948): Skog, signerad Bengt Tandberg och daterad 40, olja på papppannå, ca 25x35 cm

541842

2018-05-05