Klubbat för:
300 SEK
Utropspris
1 000 SEK
KAFFEPANNA, 1700-/1800-tal, koppar, mustaschfäste, gåsbröst, tre ben, höjd 22/28 cm
Senare tillkomna ben, bucklor
541845
2018-05-05
Gör en kostnadsfri värdering här