Soffbord design Torbjörn Afdal

Klubbat för:

300 SEK

Utropspris

1 500 SEK

TORBJÖRN AFDAL, soffbord, Bruksbo/Mellemstrands Trevareindustri, 1970-tal, palisander, oval skiva, höjd ca 50, längd ca 138, djup ca 82 cm

CITES-intyg medföljer

Bruksslitage

541853

2018-05-05