Herb Rosenberg aluminium

Herb Rosenberg aluminium
Herb Rosenberg aluminium
Herb Rosenberg aluminium
Herb Rosenberg aluminium
Herb Rosenberg aluminium
Herb Rosenberg aluminium
Herb Rosenberg aluminium
Herb Rosenberg aluminium

Klubbat för:

350 SEK

Utropspris

1 500 SEK

HERB ROSENBERG (USA, född 1942): (3) Kompostioner, signerade och daterad -86, etsad aluminium, ca 61x17 resp 17x61 cm

541854

2018-05-07