Klubbat för:
300 SEK
Utropspris
1 500 SEK
HERB ROSENBERG (USA, född 1942): (5) Kompositioner, delvis signerade och daterad, etsad aluminium, ca 9x18/15x25/31x30 cm
541856
2018-05-07
Gör en kostnadsfri värdering här