Inge Schiöler

Inge Schiöler
Inge Schiöler
Inge Schiöler
Inge Schiöler
Inge Schiöler
Inge Schiöler
Inge Schiöler
Inge Schiöler
Inge Schiöler
Inge Schiöler

Klubbat för:

1 900 SEK

Utropspris

2 000 SEK

INGE SCHIÖLER (1908-1971): (9 st), Motiv från Koster (4), provtryck samt Kvinna i huckle (5), 5 signerad och numrerad 30 ex, färgserigrafier, varierande mått

Oramade, veck

541859

2018-05-05