Soffa i gustaviansk stil

Soffa i gustaviansk stil
Soffa i gustaviansk stil
Soffa i gustaviansk stil
Soffa i gustaviansk stil
Soffa i gustaviansk stil
Soffa i gustaviansk stil
Soffa i gustaviansk stil
Soffa i gustaviansk stil
Soffa i gustaviansk stil
Soffa i gustaviansk stil

Klubbat för:

750 SEK

Utropspris

2 000 SEK

SOFFA, 1800-talets andra hälft, gustaviansk stil, Lindome, skuren dekor, bemålad samt bronserad, sitthöjd 48, längd 199 cm

Bruksslitage, smärre skador

541860

2018-05-07