Silver 1900-tal

Silver 1900-tal
Silver 1900-tal
Silver 1900-tal
Silver 1900-tal
Silver 1900-tal
Silver 1900-tal
Silver 1900-tal
Silver 1900-tal
Silver 1900-tal
Silver 1900-tal

Klubbat för:

1 400 SEK

Utropspris

1 000 SEK

SOCKERSKÅL, GRÄDDKANNA, KOMPOTTSKED, 3 dlr., silver/750, 1900-tal, bland annat Skreij och K. Andersson, höjd ca 7-13 cm, vikt ca 423 g

Slitage, stötskador

541870

2018-05-07