Klubbat för:
1 400 SEK
Utropspris
1 000 SEK
SOCKERSKÅL, GRÄDDKANNA, KOMPOTTSKED, 3 dlr., silver/750, 1900-tal, bland annat Skreij och K. Andersson, höjd ca 7-13 cm, vikt ca 423 g
Slitage, stötskador
541870
2018-05-07
Gör en kostnadsfri värdering här