INGE SCHIÖLER

INGE SCHIÖLER
INGE SCHIÖLER
INGE SCHIÖLER
INGE SCHIÖLER
INGE SCHIÖLER
INGE SCHIÖLER
INGE SCHIÖLER
INGE SCHIÖLER
INGE SCHIÖLER
INGE SCHIÖLER
INGE SCHIÖLER
INGE SCHIÖLER

Klubbat för:

2 400 SEK

Utropspris

2 000 SEK

INGE SCHIÖLER (1908-1971): (10 st), Motiv från Koster (4), provtryck samt Kvinna i huckle (6), 6 signerad och 5 numrerad 30 ex, färgserigrafier, varierande mått

541872

2018-05-12