Astri Bergman Taube

Astri Bergman Taube
Astri Bergman Taube
Astri Bergman Taube
Astri Bergman Taube
Astri Bergman Taube
Astri Bergman Taube
Astri Bergman Taube
Astri Bergman Taube
Astri Bergman Taube
Astri Bergman Taube
Astri Bergman Taube
Astri Bergman Taube
Astri Bergman Taube
Astri Bergman Taube
Astri Bergman Taube
Astri Bergman Taube
Astri Bergman Taube
Astri Bergman Taube
Astri Bergman Taube
Astri Bergman Taube

Klubbat för:

1 100 SEK

2 000 SEK

ASTRI BERGMAN TAUBE (1898-1980): Mappar (2): "Vår-vinter på Sjösala", signerade och numrerade 8/210, 6 st serigrafier, bladstorlek 47,5x63 cm vardera samt "Antibes", signerade, HC, 6 st serigrafier, bladstorlek ca 47,5x63 cm vardera, texter av Evert Taube
Skador: I mappar, gulnader

I mappar, oramade, gulnader

541874

2018-05-12