Astri Bergman Taube
Klubbat för:
1 100 SEK
2 000 SEK
ASTRI BERGMAN TAUBE (1898-1980): Mappar (2): "Vår-vinter på Sjösala", signerade och numrerade 8/210, 6 st serigrafier, bladstorlek 47,5x63 cm vardera samt "Antibes", signerade, HC, 6 st serigrafier, bladstorlek ca 47,5x63 cm vardera, texter av Evert Taube
Skador: I mappar, gulnader
I mappar, oramade, gulnader
541874
2018-05-12