Erik Olson litografi

Erik Olson litografi
Erik Olson litografi

Klubbat för:

1 200 SEK

Utropspris

2 000 SEK

ERIK OLSON (1901-1986), "Hommage a Fernand Léger, signerad och daterad Erik Olson 1967, 22/100, färglitografi , ca 44x60 cm

541892

2018-05-05