Universal Geneve Polrouter herrarmbandsur
Klubbat för:
5 000 SEK
Utropspris
7 000 SEK
UNIVERSAL GENEVE, armbandsur, 18 k guld, Polrouter, 1960-tal, automatisk, plexiglas, datum, boettnt. 104602/1, 2082126, cal 218-2, läderarmband, spänne i gulddoublé, diameter 34,5 mm
Går vid inskrivningstillfället, SAV garanterar ej funktionen, saknar bakboettspackning, tavla med slitage, ej originalspänne samt spänne, något intryckt bakboett
541898
2018-05-10