Grötskål

Grötskål
Grötskål
Grötskål
Grötskål
Grötskål
Grötskål
Grötskål
Grötskål
Grötskål
Grötskål

Klubbat för:

850 SEK

Utropspris

1 500 SEK

GRÖTSKÅL, PETER GILLMAN (mästare 1770-1801), Stockholm 1800, tenn, höjd ca 21, diameter 24 cm

Bucklor, slitage

541907

2018-05-07