Klubbat för:
1 700 SEK
Utropspris
1 500 SEK
REKLAMSKYLT, "U.S Royal Tires",1900-talets andra hälft, USA, screentryckt plåt, 47 x 155 cm
Slitage, färgbortfall, repor/märken, korrosion, bucklor
541909
2018-05-05
Gör en kostnadsfri värdering här