Skåp i ek

Skåp i ek
Skåp i ek
Skåp i ek
Skåp i ek
Skåp i ek
Skåp i ek
Skåp i ek
Skåp i ek
Skåp i ek
Skåp i ek
Skåp i ek
Skåp i ek

Klubbat för:

1 600 SEK

Utropspris

2 000 SEK

SKÅP, 1900-talets början, sannolikt Breslau, Polen, ek, rikgt träskuren dekor, beslag i smide, invändigt med hyllplan, höjd 152, 76x42 cm

Topp med sprickor, bruksslitage

541911

2018-05-05