Silverföremål

Silverföremål
Silverföremål
Silverföremål
Silverföremål
Silverföremål
Silverföremål
Silverföremål
Silverföremål
Silverföremål
Silverföremål
Silverföremål
Silverföremål
Silverföremål
Silverföremål

Klubbat för:

3 000 SEK

Utropspris

3 000 SEK

SKEDAR, KAKTÅNG, GAFFEL, KNIV, TESIL, silver, 18/1900-tal, bl.a. Konge Georg Jensen, vikt ca 1085 g

Slitage, skador, gravyr

541914

2018-05-07