Alvar Aalto barpallar 1 par
2018-05-07
541933
| Klubbat belopp | 3 400 SEK |
| Utropspris | 2 000 SEK |
ALVAR AALTO, barpallar, 1 par, modell 64, Artek, Finland, 2013 och 2012, svartlackerat med sits i svart laminat, etikettmärkta, höjd ca 65 cm
Bruksslitage, märken, repor