Skedar i silver
Klubbat för:
5 000 SEK
3 500 SEK
MOCCASKEDAR, 30 st, TESKEDAR, 12 st, BORDSSKEDAR, 2 st, MATSKEDAR, 13 st, RAGUSKED, SKEDAR, 4 st, SMÖRKNIVAR, 1 par, silver, 18/1900-tal, olika modeller samt smeder, bl.a svensk spetsig, vikt exkl. knivar med rostfria blad ca 1618 g
Bruksslitage, gravyr
541941
2018-05-05