Skedar i silver

Skedar i silver
Skedar i silver
Skedar i silver
Skedar i silver
Skedar i silver
Skedar i silver
Skedar i silver
Skedar i silver

Klubbat för:

5 000 SEK

3 500 SEK

MOCCASKEDAR, 30 st, TESKEDAR, 12 st, BORDSSKEDAR, 2 st, MATSKEDAR, 13 st, RAGUSKED, SKEDAR, 4 st, SMÖRKNIVAR, 1 par, silver, 18/1900-tal, olika modeller samt smeder, bl.a svensk spetsig, vikt exkl. knivar med rostfria blad ca 1618 g

Bruksslitage, gravyr

541941

2018-05-05