Pop & Rock - Johanson Design "discobord"

Pop & Rock - Johanson Design
Pop & Rock - Johanson Design
Pop & Rock - Johanson Design
Pop & Rock - Johanson Design
Pop & Rock - Johanson Design
Pop & Rock - Johanson Design
Pop & Rock - Johanson Design
Pop & Rock - Johanson Design
Pop & Rock - Johanson Design
Pop & Rock - Johanson Design

Klubbat för:

600 SEK

Utropspris

1 500 SEK

JOHANSON DESIGN, (2) bord, modell Venus, 1900-talets andra hälft, bordsskiva i betsad bok, trumpetfot i gulmetall, höjd ca 56 cm, Ø 60 cm

Bruksslitage vissa märken, ena bordet med ljusare ton samt smärre fanerresning

541973

2018-05-31