Certina damarmbandsur i 18 k guld

Klubbat för:

1 300 SEK

Utropspris

2 000 SEK

CERTINA, damarmbandsur, 18 k guld, 19/2000-tal, quartz, safirglas, datum, boettnr. 152.9289.68, diameter 24 mm

Går ej vid inskrivningstillfället, SAV garanterar ej funktionen, bruksslitage

541980

2018-05-10