Trädgårdsurna 1900-talets början

Klubbat för:

3 000 SEK

Utropspris

1 500 SEK

TRÄDGÅRDSURNA, gjutjärn, 1900-talets början, med handtag och dekor utav girlander, höjd ca 28, diameter ca 47 cm

Slitage, ställvis röstig, beläggningar

541990

2018-05-07