Bägare silver

Bägare silver
Bägare silver
Bägare silver
Bägare silver
Bägare silver
Bägare silver

Klubbat för:

5 400 SEK

Utropspris

1 500 SEK

BÄGARE, 2 st., silver, en Erik Wibeck (1743-1781) Borås 1766, höjd ca 8-8,5 cm, total vikt 126 g

Slitage, bucklor bristning

541995

2018-05-10